Koszyk: 0 Zobacz
Menu

Koszty wysyłki

 1. Klient może wybrać nastepujące formy dostawy zamówionego towaru:
  • dostawa towaru przez firme transportową pod wskazany w zamówieniu adres
  • dostawa przez transport sklepu pod wskazany w zamówieniu adres
  • odbiór własny,
 2. Przeciętny czas oczekiwania na meble wynosi 3-4 tygodnie. Jesli dany towar jest w magazynie, zamównienie realizowane jest w terminie do 3-7 dni.
 3. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany czasu dosatwy z powodów od niej nie zaleznych, dokonujacy zakupy bedzie wówczas o tym poinformowany droga mailowa lub/i telefoniczna. W przypadku wydluzenia czasu dostawy Kupujacy ma prawo do kasacji zamówienia.
 4. Klient ma obowiązek sprawdzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej jakość i kompletność dostawy. Zaniechanie tej czynności może spowodować utrate roszczeń z tytulu szkód transportowych oraz kompletności dostawy. Dostawa nie obejmuje wnoszenia do budynku, o ile nie uzgodniono innych warunków dostawy.
 5. W trakcie realizacji zamówienia w Design Concept, każdy Zamawiajacy informowany jest o darmowym koszcie transportu na terenie Polski. Zagraniczne przesyłki wyceniane są indywidualnie.
 6. Nabywca ma obowiązek sprawdzić stan przesyłki i jej zawartosc w obecnosci spedytora. W przypadku stwierdzenia powstania szkody transportowej zobowiązany jest wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15.11.1984 r. - Prawo przewozowe /Dz.U. z 1995 r., Nr 119, poz.575 z póz. zm./ dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika, a w szczególnosci spowodować protokolarne ustalenie przez przewoźnika stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Stanowi to podstawe do uznania reklamacji.
 7. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwila pokwitowania na Nabywce przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko zwiazane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.


Sklep

© 2014 DESIGNCONCEPT, All Rights Reserved

Design Concept

 

Ta strona zawiera cookies   Akceptuję   więcej