Koszyk: 0 Zobacz
Menu

O nas

KIM JESTEŚMY


Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości markowych produktów wyposażenia oraz dekoracji wnęrz. Obok mebli w naszej ofercie znaleźć można nowoczesne dekoracje takie jak: zegary, lampy, lustra, dywany, poduszki, akcesoria kuchenne, biokominki oraz mnóstwo innych produktów , które doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Design Concept prowadzi sprzedaż za pośrdenictwem sklepu internetowego oraz tradycyjnego sklepu, w którym można uzyskać praktyczne porady aranżacji wnętrz. W salonie można zapoznać się z bardzo bogatą ekspozycją oferowanych produktów.

NASZA MISJA

Pasja jest słowem, które w najlepszy sposób odzwierciedla naszą fascynacje nowoczesnymi wnętrzami i wysokiej jakości produktami.

Naszą misją oferowanie to co w naszej marce najlepsze tak, aby każdy był w stanie znaleźć coś oryginalnego, pokazać jak stworzyć dla siebie funkcjonalną oraz nowoczesną przestrzeń.


Ponieważ najważniejsza jest dla nas wysoka jakość obsługi klienta gwarantujemy że po rozmowie z naszym konsultantem opuścisz nasz sklep z uśmiechem na twarzy.

Zapraszamy na zakupy! www.designconcept.pl  Sklep

© 2014 DESIGNCONCEPT, All Rights Reserved

Design Concept

 

Ta strona zawiera cookies   Akceptuję   więcej